• Krúžky

• Materská škola ponúka možnosť zapojiť deti do krúžku anglického jazkyka, ktorý je vedený špecializovaným lektorom Dankou Machútovou.

ANGLICKÝ JAZYK
      Krúžok anglického jazyka prebieha pod vedením lektorky AJ Danky Machútovej, s osvedčením o výučbe AJ. Lektorka hravou formou oboznamuje deti s cudzím jazykom a tak nenásilnou formou deti získavajú základy angličtiny.

Športový krúžok

Deti si počas krúžku osvojujú pohybové zručnosti, vykonávajú zdravotne orientované aktivity, ktorých cieľom je usmerňovanie detí zdravému životnému štýlu a podpora zdravia.

Aktivity a prezenátacia školy na verejnosti

MŠ organizuje počas celého školského roka rôzne podujatia, kurzy, aktivy a výlety pre deti (niektoré aj za účasti rodičov ). Možnosť prihlásiťdieťa a zapojenie rodiča je na dobrovoľnej báze a organizuje sa nielen počas prevádzkových hodín MŠ ale aj cez víkendy. Deti a rodičia tak majú možnosť spoločne a zmysluplne tráviť voľný čas.

NOVÉ NÁVRHY OD RODIČOV PRE ĎALŠIE KURZY, VÝLETY A AKTIVITY SÚ VÍTANÉ.

– kurzy plávania
      – kurzy korčuľovania
      – kurz lyžovania
      – logopedickú starostlivosť